Z Bratislavy priamo do Dominikánskej republiky

Odteraz môžeme lietať z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave (BTS) do exotických krajín moderným Airbusom A350-900 trikrát do týždňa.

Za týmto historickým míľnikom je DER Touristik SK (zahŕňa aj cetsovné kancelárie Kartago tours a Fisher) v spolupráci s Letiskom M.R.Štefánika. Exotické destinácie ako Kuba, Dominikánska republika či Vietnam boli doteraz k dispozícii len z okolitých krajín a s prestupmi. Od stredy 25.10.2023 tam však lieta Airbus A350-900 španielskej leteckej spoločnosti Worl2Fly. Ide o jedno z najmodernejších a najúspornejších lietadiel.

Výška investície na zimnú sezónu 2023/2024 je na úrovni 21 miliónov eur. Letieť sa bude trikrát do týždňa, a to nasledovne: utorok Kuba, streda Dominikánska republika a štvrtok Vietnam. Konečnými destináciami sú Santa Clara na Kube, Punta Cana v Dominikánskej republike a ostrov Phu Quoc vo Vietname.

Záujem o tieto zájazdy je vysoký a DER Touristik SK predal už 70% zazmluvnenej kapacity od začiatku predaja do konca roka 2023. K dispozícii sú pobyty na 7 a 14 dní. Kartago tours a Fischer predávajú letenky buď samostatne, alebo v pobytových balíčkoch.